Aktualności

Standard Post with Gallery

Kompania Domowa na Targach Mieszkaniowych Nowy DOM Nowe MIESZKANIE.

Gdzie szukać mieszkania by nie stracić mnóstwa czasu, a porównywanie ofert było łatwe? Warto wybrać się na targi mieszkniowe. 7 i 8 września na targach Nowy DOM Nowe MIESZKANIE Kompania Domowa przedstawi wyjątkowe oferty.

 

Standard Post with Gallery

Gościmy na łamach „dziennika.pl”!

Serwisy ogłoszeniowe w Polsce po raz pierwszy od kilku lat notują większe zainteresowanie mieszkaniami wielopokojowymi. Czy możemy już mówić o nowym trendzie na rynku nieruchomości? O tym, na łamach portalu dziennik.pl wypowiada się nasza Dyrektor Sprzedaży, Aneta Węska.

Standard Post with Gallery

Powstają fundamenty pod najwyższy budynek na warszawskim Tarchominie

W marcu byliśmy świadkami uroczystego wbicia łopaty pod inwestycję „Biały Dom”. Po niespełna czterech miesiącach prace ziemne dobiegają końca. Cieszymy się, że możemy już obserwować jak przełomowa inwestycja na Tarchominie zyskuje solidne fundamenty.

Standard Post with Gallery

Powstała facebookowa grupa Wolskiej Kamienicy – mieszkańcy łączą swoje siły!

Dobiegły końca odbiory mieszkań na Woli. Klucze do lokali są już w posiadaniu szczęśliwych mieszkańców. Zielona Wola tętni życiem, a właściciele mieszkań Wolskiej Kamienicy… rozpoczęli budowanie lokalnej społeczności!

Standard Post with Gallery

Kompania Domowa na łamach Housemarket.pl

Nowe mieszkanie to obecnie duży wydatek i zazwyczaj największa życiowa inwestycja finansowa. Pierwszym - naturalnym wskaźnikiem decydującym o zakupie nieruchomości jest stosunek jej obecnej ceny w relacji do metrażu. Dlaczego jednak występują tak duże dysproporcje w cenach lokali znajdujących się w zbliżonej lokalizacji? Jak ocenić czy ceny nie są sztucznie zawyżone? A przede wszystkim czy klienci decydują się by świadomie zapłacić więcej? –odpowiedzi na te i inne pytania znajdą Państwo w artykule z udziałem Mariusza Sawoniewskiego, wiceprezesa Kompanii Domowej opublikowanym na portalu Hosemarket.pl