Aktualności

Standard Post with Gallery

Kompania Domowa wkracza na Bielany

Deweloper Kompania Domowa realizuje kolejny projekt mieszkaniowy, tym razem na warszawskich Bielanach. Nowa inwestycja, inspirowana kamienicami na Placu Konfederacji, stanie przy ulicy Kaliszówka i będzie posiadać 56 mieszkań o zróżnicowanych metrażach. Deweloper dedykuje swoją inwestycję głównie młodym ludziom planując w inwestycji specjalne udogodnienia.

Standard Post with Gallery

Mural „Gołębie” zdobi inwestycję Kompas Targówek

Szanowni Państwo,

bardzo miło jest nam poinformować, że pod koniec listopada 2019 roku, na elewacji inwestycji Kompas Targówek, pojawił się niezwykły mural artystki Beaty Konarskiej - współautorki wielu instalacji artystycznych w przestrzeni publicznej, zrealizowanych na zamówienie instytucji kulturalnych.

Standard Post with Gallery

Wmurowano kamień węgielny w najwyższym budynku na Tarchominie – Białym Domu

Budowa Białego Domu wkracza na kolejny etap! Po wykonaniu II poziomów garażu podziemnego rozpoczęły się prace przy konstrukcji naziemia. 24 października 2019 roku, po siedmiu miesiącach od oficjalnego wbicia łopaty i rozpoczęcia prac budowlanych, nastąpiło wmurowanie kamienia węgielnego i podpisanie aktu erekcyjnego.

Standard Post with Gallery

Kompania Domowa wraca do szkoły z całą Białołęką

Biały Dom „wyrasta” przy ul. Światowida, a Kompania Domowa nie próżnuje i działa, by na dobre dołączyć do społeczności Białołęki. W Parku Picassa - dziesięć minut spacerem od wyjątkowej Inwestycji, już 8 września zapraszamy na wydarzenie organizowane przez Urząd Dzielnicy Białołęka – BACK TO SCHOOL.

Standard Post with Gallery

Kompania Domowa na Targach Mieszkaniowych Nowy DOM Nowe MIESZKANIE.

Gdzie szukać mieszkania by nie stracić mnóstwa czasu, a porównywanie ofert było łatwe? Warto wybrać się na targi mieszkniowe. 7 i 8 września na targach Nowy DOM Nowe MIESZKANIE Kompania Domowa przedstawi wyjątkowe oferty.