RODZINNA PRZESTRZEŃ

Gdy czas wyznacza poziom satysfakcji z życia, warto mieć go jak najwięcej. Strategiczne punkty, wygodne podróżowanie, bliskość z całym miastem - to najważniejsze atuty inwestycji Kompanii Domowej "KOMPAS TARGÓWEK". To tu zaczyna się i kończy każdy Twój dzień i tu znajduje się centrum Twojego wszechświata. Tu masz wszystko, co w życiu najważniejsze - ciepło, bliskość i radość ze wspólnie spędzanych chwil. Nie trać cennego czasu na powroty - postaw na długie popołudnia z tymi, których kochasz. 

WITAJ U SIEBIE

We współczesnym, pełnym anonimowości świecie tęsknimy często za serdecznymi relacjami z kimś, kto mieszka tuż za ścianą i dzieli z nami windę. "KOMPAS TARGÓWEK" obejmuje jedyne 20 lokali mieszkalnych co sprawia, że każdego ze swoich sąsiadów możesz poznać osobiście. Sprzyja to budowaniu małej, lokalnej społeczności.
Na sześciu kondygnacjach kameralnego budynku zaprojektowano mieszkania 2, 3 i 4 pokojowe, o najbardziej poszukiwanych na rynku metrażach: od 44 do 79 m2. Nasi projektanci podzieli ich powierzchnię na jak największą liczbę pokoi, co czyni inwestycję atrakcyjną dla rodzin z dziećmi. Do każdego z mieszkań przynależy loggia lub balkon od 5 do 20 m2.

ARCHITEKTURA x 4

Piękno domu tworzą jego mieszkańcy. My zadbaliśmy o odpowiednią oprawę. 
Elewacja…  utrzymana w bieli i szarości, dzięki dyskretnym akcentom ciepłej zieleni nabiera wyjątkowego stylu.
Balustrady i okucia… to charakterystyczny element naszych inwestycji, nadający im niepowtarzalny charakter.
Nowoczesna bryła budynku… wpisuje się w najbliższe otoczenie, jednocześnie dodając mu świeżości i nowego wyrazu.
Otaczająca zieleń i ozdobne kwiaty… sprawią, że Twoja Rodzina odetchnie pełną piersią nawet w środku wielkiego miasta.