Aktualności

Standard Post with Gallery

Strefa Bielany na podium w Rankingu Najlepszych Inwestycji Rynku Pierwotnego w pierwszym kwartale 2020!

Ponad 400 tys. użytkowników portalu Rynek Pierwotny co miesiąc przegląda oferty deweloperów i podejmując różnego rodzaju akcje dzieli się informacją o najlepszych projektach. W gronie wyróżnionych w pierwszym kwartale 2020 r. znalazła się inwestycja Kompanii Domowej - Strefa Bielany, zajmując drugie miejsce w Rankingu Najlepszych Inwestycji. 

Ciesząca się ogromną popularnością Strefa Bielany po raz kolejny zostaje wyróżniona przez użytkowników portalu Rynek Pierwotny. Zajmująca już miejsca na podium w Rankingach miesięcznych inwestycja, w podsumowaniu kwartalnym, znajduje się na drugim miejscu Najlepszych Inwestycji w Warszawie, według użytkowników portalu Rynek Pierwotny.

W projekty, które realizujemy, wkładamy mnóstwo pracy i serca, przywiązując wagę do każdego szczegółu, zaczynając od pomysłu na inwestycję, a kończąc na doborze materiałów i detali. Drugie miejsce w Rankingu Najlepszych Inwestycji w pierwszym kwartale 2020 jest dla nas wielkim  wyróżnieniem. Świadczy ono o tym, że wysoka jakość, którą oferujemy,  ma  ogromne znaczenie dla potencjalnych klientów – podsumowuje Aneta Węska Dyrektor ds. Sprzedaży i Marketingu Kompanii Domowej.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat rankingu? Sprawdź tutaj: https://rynekpierwotny.pl/ranking-inwestycji/warszawa/ocena-q1-2020/