SCENOGRAFIA

Inwestycja zlokalizowana jest przy ul. Brylowskiej, nieopodal tworzącej się wokół Ronda Daszyńskiego nowoczesnej infrastruktury. Dworzec Warszawa Zachodnia oraz stacja metra są dostępne w kilka minut. Wolska Kamienica znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie Skweru im. A. Pawełka wśród rosnących tu drzew: klonów, lip, jesionów, wierzb i świerków wytyczono sieć ścieżek z ławkami i placem zabaw.

TŁO AKCJI

Ulica Brylowska jest kwintesencją wszystkiego, co w Woli najbardziej urzekające. Położona w zielonej i zacisznej części dzielnicy, nieopodal zabytkowej gazowni, w otoczeniu miejsc naznaczonych historią. Mimo, że po II wojnie światowej niemal cała zabudowa została zniszczona, dzisiaj nadal czuć tutaj ducha dawnych lat.

AFTER PARTY

Bliskość centrum miasta oraz Ronda Daszyńskiego sprawiają, że doskonale poczują sie tu osoby aktywne zawodowo, żyjące dynamicznie, a jednocześnie poszukujące cichej enklawy z dala od zgiełku głównych arterii. W okolicy jest teatr i muzeum, powstają kawiarnie, galerie, restauracje oraz kluby. Znajdują się także: przedszkole, szkoła oraz przychodnia, a także pływalnia "Delfin", klub fitness, kort tenisowy.