STREFA KOMUNIKACJI

… w której nic Cię nie ogranicza. Masz ochotę rzucić się w wir miejskich atrakcji? Dzięki doskonałej lokalizacji, bezpośredniego sąsiedztwa stacji Metra Młociny, podróż do centrum miasta zajmuje kilkanaście minut. Do dyspozycji masz także pętlę tramwajowo-autobusową lub stację rowerową. Jeśli wybierasz samochód, komunikację z innymi częściami Warszawy zapewni bliskość trasy Mostu Północnego i Wisłostrady. Planujesz wypad za miasto? Od trasy wylotowej w stronę Gdańska dzieli Cię kilka minut.

STREFA AKTYWNEGO ŻYCIA

… zatopiona w zieleni, która, z dala od zgiełku miasta, daje wytchnienie po ciężkim dniu i chroni Twoją prywatność. Mimo, że położona w zaciszu, oferuje Ci wszystkie udogodnienia wielkiego miasta na wyciągnięcie ręki - nowoczesne obiekty handlowe, kino, basen, siłownie, lokale usługowe i szeroki wybór restauracji. Stawiasz na aktywności outdoor? Bielany słyną z terenów zielonych. Bliskość Stawów Brustmana, Lasu Bielańskiego, licznych skwerów i parków zachęca do biegania lub długich spacerów.

STREFA KOMFORTU

Kameralność inwestycji STREFA BIELANY wyróżnia ją na tle wielkich, zamkniętych osiedli, w których, nawet po powrocie z pracy w szklano-betonowym biurowcu, nadal czujesz się przytłoczony. Zdobywaj Świat, ale miej przystań, w której możesz odpocząć. Wejdź do swojej STREFY komfortu… i pozostań w niej tak długo, jak tylko chcesz. W Twoim domu to Ty decydujesz.