CENTRALNE POŁOŻENIE

Inwestycja zlokalizowana jest przy zacisznej ul. Wyspiańskiego w centralnej części miasta. W odległości krótkiego spaceru jest wszystko, czego potrzebujesz – sklepy, szkoły, przedszkola, punkty usługowe oraz urzędy. 200 metrów od inwestycji znajduje się kilka przystanków autobusowych, z których możesz dojechać do ważnych miejsc w Legionowie oraz dojechać do Warszawy. Stolica jest blisko także dzięki połączeniu kolejowemu. Z dworca kolejowego odjeżdżają pociągi dalekobieżne oraz podmiejskie – SKM i KM.

AKTYWNIE BLISKO NATURY

Kochający zieleń, spacery i aktywność na świeżym powietrzu docenią bliskość Parku Miejskiego NSZZ Solidarność oraz Rezerwatu Przyrody Bukowiec Jabłonowski z powracającą do dawnej roli leśniczówką. Wielbicieli żeglowania i innych sportów wodnych zadowoli fakt, że zaledwie 9 km dzieli inwestycję KORONA LEGIONOWA od Zalewu Zegrzyńskiego.  Ten popularny wśród warszawiaków akwen wodny zachęca do uprawiania wszelkich sportów wodnych, jak i zwyczajnego plażowania. To także znakomity cel letnich wycieczek rowerowych.

Z MYŚLĄ O TWOICH POTRZEBACH

Projektując KORONĘ LEGIONOWA zadbaliśmy o Twój komfort, bezpieczeństwo i dobre samopoczucie. Wśród starodrzewu zaprojektowano „mini park” - strefę rekreacyjną, byś mógł zrelaksować się wśród zieleni. Abyś czuł się bezpiecznie dostępu do budynku będzie chronił dwustopniowy system kontroli. Automatycznie rozsuwane drzwi umożliwią bezdotykowe wejście do budynku a nowoczesny system oczyszczania powietrza to ochrona Twojego zdrowia przed szkodliwymi bakteriami, wirusami i grzybami. Oprócz „zielonego dachu” wyposażonego w panele fotowoltaiczne budynek będzie korzystał z oświetlenia LED w częściach wspólnych. Przy doborze materiałów wykończeniowych, m.in. farb, kierowano się nie tylko ich trwałością, ale też bezpieczeństwem dla zdrowia. Każde mieszkanie będzie wstępnie przygotowane do wykonania instalacji inteligentnego systemu sterowania mieszkaniem.