Dane kontaktowe

BIURO SPRZEDAŻY MIESZKAŃ
Al. Wojska Polskiego 41/45, Piętro 3
01 - 503 Warszawa

Tel.  22 110 00 08
Tel.  +48 609 143 145                                        

GODZINY OTWARCIA
pon. – pt.: 9.00 – 17.00
sob: – ZAMKNIĘTE


DZIAŁ SPRZEDAŻY
Karolina Zalewska
Tel. +48 609 143 145
Tel.  22 110 00 08
e-mail: k.zalewska@kmpdom.pl

EKSPERCI KREDYTOWI

Aleskandra Wieser
Tel. +48 784 000 902
e-mail: aleksandra.wieser@finamax.pl
 

SERWIS GWARANCYJNY

e-mail: d.radecki@kmpdom.pl

 

 

Zapraszamy do kontaktu

FORMULARZ KONTAKTOWY

   Zapoznałem/am się z Polityką Prywatności oraz wyrażam zgodę * na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę Kompania Domowa Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania i udzielenia odpowiedzi. Zostałem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawienia, żądania zaprzestania ich przetwarzania oraz prawo cofnięcia zgody w każdym czasie.
   Zapoznałem/am się z klauzulą informacyjną (treść poniżej) oraz wyrażam zgodę ** na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę Kompania Domowa Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie w celach prezentowania i oferowania produktów i usług. Podanie danych jest dobrowolne. Zostałem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawienia, żądania zaprzestania ich przetwarzania oraz prawo cofnięcia zgody w każdym czasie.
   Zapoznałem/am się z klauzulą informacyjną (treść poniżej) oraz wyrażam zgodę ** na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę Kompania Domowa Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie w celu otrzymywania informacji handlowych drogą elektroniczną na podany powyżej adres poczty elektronicznej. Podanie danych jest dobrowolne. Zostałem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawienia, żądania zaprzestania ich przetwarzania oraz prawo cofnięcia zgody w każdym czasie.
* Pole obowiązkowe
** Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale niezbędne do udzielenia odpowiedzi na zapytanie lub przedstawienie oferty.


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę KOMPANIA DOMOWA Sp. z o. o. zgodnie z Polityką prywatności dostępną TUTAJ