Dane kontaktowe

BIURO SPRZEDAŻY MIESZKAŃ
Ul. Wyspiańskiego 2
05-120 Legionowo

Pl. Konesera 6A
03-736 Warszawa
Tel.  +48 603 318 316

GODZINY OTWARCIA
W celu umówienie spotkania prosimy o kontakt telefoniczny.


DZIAŁ SPRZEDAŻY
Tel. +48 603 318 316
​e-mail: sprzedaz@kmpdom.pl

SERWIS GWARANCYJNY
Dariusz Radecki
Kierownik Działu Gwarancji

e-mail: d.radecki@kmpdom.pl

 

 

Zapraszamy do kontaktu

FORMULARZ KONTAKTOWY

   Zapoznałem/am się z Polityką Prywatności oraz wyrażam zgodę * na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę Kompania Domowa Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania i udzielenia odpowiedzi. Zostałem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawienia, żądania zaprzestania ich przetwarzania oraz prawo cofnięcia zgody w każdym czasie.
   Zapoznałem/am się z klauzulą informacyjną (treść poniżej) oraz wyrażam zgodę ** na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę Kompania Domowa Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie w celach prezentowania i oferowania produktów i usług. Podanie danych jest dobrowolne. Zostałem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawienia, żądania zaprzestania ich przetwarzania oraz prawo cofnięcia zgody w każdym czasie.
   Zapoznałem/am się z klauzulą informacyjną (treść poniżej) oraz wyrażam zgodę ** na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę Kompania Domowa Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie w celu otrzymywania informacji handlowych drogą elektroniczną na podany powyżej adres poczty elektronicznej. Podanie danych jest dobrowolne. Zostałem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawienia, żądania zaprzestania ich przetwarzania oraz prawo cofnięcia zgody w każdym czasie.
* Pole obowiązkowe
** Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale niezbędne do udzielenia odpowiedzi na zapytanie lub przedstawienie oferty.


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę KOMPANIA DOMOWA Sp. z o. o. zgodnie z Polityką prywatności dostępną TUTAJ