grupa ludzi spędzająca wspólnie czas, dzieląca wspólne pasje i zainteresowania - naszą pasją jest tworzenie nowych mieszkań, w których nasi klienci będą mogli odpoczywać, budować swoje szczęście i przeżywać wspaniałe chwile w swoim życiu.

 

to ważne miejsce w życiu każdego człowieka. To miejsce, gdzie rozpoczynamy nowe etapy naszego życia, w którym stawiamy pierwsze kroki, mówimy pierwsze słowa. Tu wracamy gdy świat rozczarowuje, gdy jest nam smutno i źle. W domu przeżywamy nasze szczęśliwe chwile i emocje, które potem wspominamy. To miejsce budowane na uczuciach, wszystkim co nieuchwytne i ulotne. Tu czujemy się bezpiecznie. Właśnie takie miejsca chce tworzyć 

 

grupa ludzi, których połączyła wspólna pasja i zainteresowanie - tworzenie mieszkań w ściśle określonym czasie i standardzie.Bogdan Żołnierzak

Prezes Zarządu

Pomysłodawca projektu, który ma pragnienie projektowania i budowania budynków z zachowaniem trzech zasad: trwałości, użyteczności i piękna.
„Każda z tych zasad jest równie ważna: Trwałość - to sprawdzone materiały, które zostaną użyte w naszych inwestycjach – mają służyć latami; Użyteczność – jest podstawowym prawem estetyki dlatego projekty będą dostosowane do lokalizacji, otoczenia i funkcji...; Piękno – piękne może być to, co jest użyteczne. Celem Kompanii Domowej jest poszukiwanie piękna i oryginalności w każdym detalu realizowanej inwestycji: mieszkaniach, częściach wspólnych oraz zagospodarowaniu terenu.”
Bogdan Żołnierzak jest związany z rynkiem nieruchomości od 1996 roku. Pracował m.in. dla międzynarodowych sieci HIT (Dyrektor ds. Rozwoju), Tesco (Asset & Estate Director). Jako Prezes Zarządu zarządzał grupą deweloperską Napollo (wcześniej Nap Invest), z powodzeniem działającą na rynku mieszkaniowym i komercyjnym.

Zobacz osiągnięcia zawodowe