grupa ludzi spędzająca wspólnie czas, dzieląca wspólne pasje i zainteresowania - naszą pasją jest tworzenie nowych mieszkań, w których nasi klienci będą mogli odpoczywać, budować swoje szczęście i przeżywać wspaniałe chwile w swoim życiu.

 

to ważne miejsce w życiu każdego człowieka. To miejsce, gdzie rozpoczynamy nowe etapy naszego życia, w którym stawiamy pierwsze kroki, mówimy pierwsze słowa. Tu wracamy gdy świat rozczarowuje, gdy jest nam smutno i źle. W domu przeżywamy nasze szczęśliwe chwile i emocje, które potem wspominamy. To miejsce budowane na uczuciach, wszystkim co nieuchwytne i ulotne. Tu czujemy się bezpiecznie. Właśnie takie miejsca chce tworzyć 

 

grupa ludzi, których połączyła wspólna pasja i zainteresowanie - tworzenie mieszkań w ściśle określonym czasie i standardzie.Bogdan Żołnierzak

Prezes Zarządu

Pomysłodawca projektu, który ma pragnienie projektowania i budowania budynków z zachowaniem trzech zasad: trwałości, użyteczności i piękna.
„Każda z tych zasad jest równie ważna: Trwałość - to sprawdzone materiały, które zostaną użyte w naszych inwestycjach – mają służyć latami; Użyteczność – jest podstawowym prawem estetyki dlatego projekty będą dostosowane do lokalizacji, otoczenia i funkcji...; Piękno – piękne może być to, co jest użyteczne. Celem Kompanii Domowej jest poszukiwanie piękna i oryginalności w każdym detalu realizowanej inwestycji: mieszkaniach, częściach wspólnych oraz zagospodarowaniu terenu.”
Bogdan Żołnierzak jest związany z rynkiem nieruchomości od 1996 roku. Pracował m.in. dla międzynarodowych sieci HIT (Dyrektor ds. Rozwoju), Tesco (Asset & Estate Director). Jako Prezes Zarządu zarządzał grupą deweloperską Napollo (wcześniej Nap Invest), z powodzeniem działającą na rynku mieszkaniowym i komercyjnym.

Zobacz osiągnięcia zawodowe

Mariusz Sawoniewski

Wiceprezes Zarządu

Chętnie przyjął zaproszenie pomysłodawcy projektu wnosząc do niego wieloletnie doświadczenie w branży deweloperskiej, budowlanej i finansowej oraz zamiłowanie do budowania silnych rynkowo, organizacyjnie i finansowo biznesów.

„Fundament – to element konstrukcyjny przekazujący na podłoże całość obciążeń budowli. To bardzo istotny element budynku, ale też każdej dobrej firmy. Fundamentem Kompanii Domowej są ludzie o dużym doświadczeniu, silnej motywacji oraz koniecznej fantazji by tworzyć wyjątkowe projekty mieszkaniowe dla naszych Klientów”

Mariusz Sawoniewski zdobywał doświadczenie w branży w giełdowej grupie Unibep – czołowym generalnym wykonawcy inwestycji mieszkaniowych w Warszawie (Wiceprezes Zarządu, Dyrektor Finansowy) oraz w spółce deweloperskiej Unidevelopment S.A., gdzie jako Prezes Zarządu był odpowiedzialny za restrukturyzację i rozwój spółki działającej na rynku warszawskim oraz poznańskim.

Zobacz osiągnięcia zawodowe

Aneta Węska

Dyrektor ds. Sprzedaży i Marketingu

Od ponad dziesięciu lat związana z obszarem sprzedaży i marketingu na warszawskim rynku nieruchomości mieszkaniowych. Jako szef zespołu i osoba bezpośrednio odpowiedzialna uczestniczyła w promocji i sprzedaży ponad 3500 mieszkań. "Dla mnie marketing to nie jest kreowanie rzeczywistości, a sposób dotarcia do klienta z informacjami, które pomogą mu w dokonaniu dobrego wyboru. Gwarantem najlepszej obsługi klienta jest kredo - sprzedajemy tylko produkty o najwyższej jakości, do których  sami jesteśmy przekonani, domy w których sami chcielibyśmy zamieszkać. Kameralność, harmonia z naturą, funkcjonalność projektu - to wyróżniki inwestycji Kompanii Domowej. Chcemy być dumni z naszych domów, chcemy aby każdy klient był naszym ambasdorem, polecał nas swoim znajomym i bliskim”.