Aktualności

Standard Post with Gallery

Czy da się kupić mieszkanie online? Co na temat „wirtualnego” zakupu mieszkań mówią eksperci Kompanii Domowej?

Pandemia koronawirusa wymusiła zmianę zachowań i przyzwyczajeń na niemalże całym globie. Życie towarzyskie oraz praca wielu z nas przeniosła się  do sieci i nikogo nie dziwią zakupy online, czy nauczanie przez Internet. Ale czy każda branża i dziedzina jest w stanie się dostosować? Czy zakup mieszkania online jest możliwy? Rozwiązaniom technologicznym, które sprzyjają zakupowi mieszkania bez wychodzenia z domu przyjrzała się Aneta Węska, Dyrektor ds. Sprzedaży i Marketingu Kompanii Domowej

Standard Post with Gallery

Odbiory mieszkań w inwestycji Kompas Targówek rozpoczęte!

Wraz z początkiem kalendarzowej wiosny Kompania Domowa rozpoczęła proces odbiorów mieszkań w inwestycji Kompas Targówek. Odbiory mają potrwać do końca marca.

Standard Post with Gallery

Kompania Domowa nominowana w 13. edycji Plebiscytu „Stołecznej”

Gazeta Wyborcza, w tym roku już po raz 13., ogłosiła plebiscyt na bohatera i antybohatera Warszawy za miniony 2019 rok. Na liście nominowanych znalazła się Kompania Domowa, która zasłużyła się miastu akcją przesadzenia 60-letnigo dębu na warszawskim Tarchominie.

Standard Post with Gallery

Odbiory mieszkań w inwestycji Kompas Targówek

Zakup mieszkania w stanie deweloperskim często odbywa się jeszcze długo przed finalnym powstaniem i wykończeniem budynku, dlatego tym bardziej cieszymy się, że już pod koniec marca rozpoczniemy odbiory techniczne mieszkań inwestycji Kompas Targówek!

Standard Post with Gallery

Zielono, lokalnie, spójnie, inteligentnie – Prezes Kompanii Domowej o trendach w projektowaniu

Co bierzemy pod uwagę poszukując nowego mieszkania? Czy tylko lokalizacja i cena mają znaczenie? Co nadaje wyjątkowy i niepowtarzalny charakter nowopowstającej inwestycji? O trendach w projektowaniu inwestycji mieszkaniowych możecie dowiedzieć się więcej z wypowiedzi Prezesa Kompanii Domowej – Bogdana Żołnierzaka.