Aktualności

Standard Post with Gallery

KOMPANIA DOMOWA WKRACZA DO LEGIONOWA

Deweloper Kompania Domowa realizuje kolejny projekt mieszkaniowy.  KORONA LEGIONOWA -  to nowy projekt na mapie Legionowa - kameralny budynek z mieszkaniami klasy premium, zaprojektowany dla wymagających Klientów. Stonowana, lecz niebanalna kolorystyka elewacji w połączeniu z wyszukanymi, gustownymi detalami oraz wysoką jakością wykończenia to tylko część elementów wyróżniających   KORONĘ LEGIONOWA.

Standard Post with Gallery

Kompania Domowa po raz kolejny partnerem albumu „Mazowsze. Nasze miejsce na ziemi”

Już po raz drugi Kompania Domowa dołożyła swoją „cegiełkę” do publikacji, która pokazuje wyjątkowość regionu jakim jest Mazowsze. Album powstał na zlecenie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego.

Standard Post with Gallery

Wiecha w inwestycji BIAŁY DOM .

Dnia 18 czerwca zakończył się kolejny etap budowy inwestycji Biały Dom. Na znak zakończenia prac konstrukcyjnych w piętnastopiętrowym budynku na Tarchominie, zgodnie z budowlaną tradycją, na inwestycji została powieszona wiecha. Już teraz możemy podziwiać Biały Dom w  pełnej okazałości.

Standard Post with Gallery

Wmurowanie kamienia węgielnego STREFA BIELANY

Mimo wyjątkowych okoliczności, nie zwalniamy tempa. 21 maja, najważniejsze osoby związane z inwestycją Strefa Bielany spotkały się przy ulicy Kaliszówka by oficjalnie wmurować kamień węgielny i podpisać akt erekcyjny.

 

Standard Post with Gallery

Rocznica "przeprowadzki" 60 letniego dębu

Czy pamiętacie ponad 60-letni dąb szypułkowy, który „przeprowadziliśmy” z miejsca budowy inwestycji Biały Dom?