Aktualności

Standard Post with Gallery

Wiecha w inwestycji BIAŁY DOM .

Dnia 18 czerwca zakończył się kolejny etap budowy inwestycji Biały Dom. Na znak zakończenia prac konstrukcyjnych w piętnastopiętrowym budynku na Tarchominie, zgodnie z budowlaną tradycją, na inwestycji została powieszona wiecha. Już teraz możemy podziwiać Biały Dom w  pełnej okazałości.

Standard Post with Gallery

Wmurowanie kamienia węgielnego STREFA BIELANY

Mimo wyjątkowych okoliczności, nie zwalniamy tempa. 21 maja, najważniejsze osoby związane z inwestycją Strefa Bielany spotkały się przy ulicy Kaliszówka by oficjalnie wmurować kamień węgielny i podpisać akt erekcyjny.

 

Standard Post with Gallery

Rocznica "przeprowadzki" 60 letniego dębu

Czy pamiętacie ponad 60-letni dąb szypułkowy, który „przeprowadziliśmy” z miejsca budowy inwestycji Biały Dom? 

 

Standard Post with Gallery

Strefa Bielany na podium w Rankingu Najlepszych Inwestycji Rynku Pierwotnego w pierwszym kwartale 2020!

Ponad 400 tys. użytkowników portalu Rynek Pierwotny co miesiąc przegląda oferty deweloperów i podejmując różnego rodzaju akcje dzieli się informacją o najlepszych projektach. W gronie wyróżnionych w pierwszym kwartale 2020 r. znalazła się inwestycja Kompanii Domowej - Strefa Bielany, zajmując drugie miejsce w Rankingu Najlepszych Inwestycji. 

Standard Post with Gallery

Czy da się kupić mieszkanie online? Co na temat „wirtualnego” zakupu mieszkań mówią eksperci Kompanii Domowej?

Pandemia koronawirusa wymusiła zmianę zachowań i przyzwyczajeń na niemalże całym globie. Życie towarzyskie oraz praca wielu z nas przeniosła się  do sieci i nikogo nie dziwią zakupy online, czy nauczanie przez Internet. Ale czy każda branża i dziedzina jest w stanie się dostosować? Czy zakup mieszkania online jest możliwy? Rozwiązaniom technologicznym, które sprzyjają zakupowi mieszkania bez wychodzenia z domu przyjrzała się Aneta Węska, Dyrektor ds. Sprzedaży i Marketingu Kompanii Domowej